Kontakt


Saada
Info

LHV Pank EE447700771001433905    

Swedbank EE222200221046765489   

 

Tehnilise toe tel 5269341

Töötajad
Pilt Nimi Number Email
Silver Kuusik Number: 5027460 Email: silver.kuusik@stroman.ee
Margus Tilgar Number: 5144726 Email: margus@stroman.ee
Sergei Ohenduskevits Number: 5181401 Email: rent@stroman.ee
Triin Tagel Number: 5181401 Email: triin@stroman.ee

Kontakt info

Tartu rendipunkt
Tähe 131 B Tartu
Tel: 7310294 GSM: 5181401
E-R 07.45-17.15 L      08.00-13.00 P Suletud
Email: rent@stroman.ee

Kontakt


Saada
Info

LHV Pank EE447700771001433905    

Swedbank EE222200221046765489   

 

Tehnilise toe tel 5269341

Töötajad
Pilt Nimi Number Email
Janno Strandberg Number: 5080593 Email: janno@stroman.ee
Heigo Hernits Number: 5209640 Email: heigo@stroman.ee

Kontakt info

Tallinn rendipunkt
Kadaka tee 72a
Tel: 6007810 Tel: 5080593
E-R  7.45-17.15   L   8.00-13.00 suletud
Email: tallinn@stroman.ee

Kontakt


Saada
Info

LHV Pank EE447700771001433905    

Swedbank EE222200221046765489   

 

Tehnilise toe tel 5269341

Töötajad
Pilt Nimi Number Email
Silver Kattel Number: 5234844 Email: silver@stroman.ee

Kontakt info

Jõgeva rendipunkt
Jõgeva, Õuna küla
tel 5234844 jogeva@stroman.ee
E-R 8.00-17.00 L-P suletud
Email: jogeva@stroman.ee

Kontakt


Saada
Info

LHV Pank EE447700771001433905    

Swedbank EE222200221046765489   

 

Tehnilise toe tel 5269341

Töötajad
Pilt Nimi Number Email
Margo Kaljus Number: 5257793 Email: margo@stroman.ee

Kontakt info

Jõhvi rendipunkt
Tartu mnt 32, Jõhvi
E-R 7.45-17.15
Tel: 5257793
johvi@stroman.ee
Email: johvi@stroman.ee

Kontakt


Saada
Info

LHV Pank EE447700771001433905    

Swedbank EE222200221046765489   

 

Tehnilise toe tel 5269341

Töötajad
Pilt Nimi Number Email
Heiki Allik Number: 5279041 Email: heiki.allik@stroman.ee

Kontakt info

Põltsamaa rendipunkt
Põltsamaa, Nurme 2
E-R 8.00-17.00
5279041
poltsamaa@stroman.ee
Email: poltsamaa@stroman.ee

Kontakt


Saada
Info

LHV Pank EE447700771001433905    

Swedbank EE222200221046765489   

 

Tehnilise toe tel 5269341

Töötajad
Pilt Nimi Number Email
Hannes Pertel Number: 5171258 Email: hannes@stroman.ee

Kontakt info

Lasnamäe rendipunkt
E-R 7.45-17.15
Tallinn, Suur-Sõjamäe 13
Email: hannes@stroman.ee
Veebilehe kasutamist jätkates nõustute Stroman OÜ poolt kehtestatud privaatsustingimustega.   Rohkem infot   Nõustun
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok